Hakkımızda

_MG_0849.JPG

 

Başka Bir Dünya, sizi kendi dünyanızdan çıkarıp mutlu, huzurlu, çocuğunuzla beraber vakit geçirmekten keyif alacağınız bir dünyaya çağırıyor..

Başka Bir Dünya Cafe&Kitabevi&Oyun Alanı

Başka Bir Dünya'nın taptaze ev yapımı çay saati lezzetleri ve taze çekilmiş kahvelerinin tadına bakarken, çocuğunuz oyun alanı ve kum parkında eğlenebilir.. Raflarımızda çocuklar için seçkin yayınevlerinden özenle seçilmiş kitaplar  ve eğlenceli aktiviteler için puzzle, boyama seti, boyama kalemleri, oyun hamurları, ahşap oyuncaklar bulabilirsiniz.

Başka Bir Dünya Atölye ve Oyun Grupları

 

6.aydan itibaren başlayan atölye ve oyun grubu programlarımız, eğitmenlerimiz önderliğinde hazırlanmaktadır. 36 aya kadar tüm atölyelerimiz ebeveyn eşliğinde gerçekleştirilmektedir. 8 yaşa kadar farklı yaş grupları için gelişimi destekleyen, eğlenirken öğreten, sanat etkinlikleri de içeren atölyelerimizi instagram sayfamız ve web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Galerimizde atölyelerimizden fotoğraflar bulabilirsiniz.

Başka Bir Parti

Doğum günü, baby shower, diş buğdayı, gender party organizasyonlarınız için ev sahipliği de yapmaktayız. Organizasyonlarımızda uzman ekiplerle çalışmayı tercih ediyoruz. Ev konforunda en eğlenceli organizasyonlar Başka Bir Dünya'da.. Galerimizde daha önce gerçekleştirdiğimiz partilerden birkaçını görebilirsiniz..

Biz Kimiz?

Menekşe Şanlığ

Marmara Üniversitesi, İşletme Bölümü mezunu olan Menekşe, uzun yıllar kurumsal firmalarda insan kaynakları alanında görev almıştır. 2018 yılında dünyaya gelen kızı Derin'den sonra Başka Bir Dünya yolculuğuna başlamıştır..

Nil Sipahi

Uludağ Üniversitesi, Biyoloji Bölümü lisans eğitimi sonrası Yıldız Teknik Üniversitesi'nde MBA yapan Nil, uzun yıllar aile şirketini yönetmiştir. 2016 yılında dünyaya gelen oğlu Toprak'tan sonra Başka Bir Dünya yolculuğu başlamıştır..