Atölyeler

Oyun Grupları

12-18 Ay Bebek Jimnastiği


Hareketi en çok sevdikleri dönemde, yaş grubuna uygun egzersizler içeren bebek jimnastiği; bebeğin bedensel ve zihinsel gelişiminin hızlanmasını sağlıyor, anne&bebek arasındaki bağı güçlendiriyor, eklem ve kas gelişiminin yanı sıra bebeği cesaretlendirerek sosyal gelişimine de destek oluyor.

​12-18 Ay Duyusal Oyun Atölyesi

Paylaşmak, işbirliği yapmak ve empati kurma becerisi gelişimine destek olan bu atölye, akran öğrenmesini esas almaktadır. Duyu gelişimini destekleyen oyunlar, anne-bebek bağını güçlendiren ve kaba motor becerilerini geliştirecek aktiviteler uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir.

Montessori Yaklaşımlı
Toddler Oyun Grubu 18-36 Ay


Her çocuğun gelişimi kendine özeldir...

Çocukları kalıplara sokmayan ezberci sistemden uzaklaştıran Montessori yaklaşımının temeli; çocuklrara uygun çevrenin hazırlanması ile bağımsızlaşmasına destek olmaktır.Çocukların sosyal ve duyusal gelişimlerini destekleyerek yaşamları boyunca çevrelerine ve kendilerine saygı duyan sorumluluk sahibi bireyler olmalarına katkı sağlamaktır.

Her Salı Günü 11:00'de gerçekleşmektedir.

Ders süresi; 75 dk

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

18-36 Ay Duyusal Oyun Atölyesi

Paylaşmak, işbirliği yapmak ve empati kurma becerisi gelişimine destek olan bu atölye, akran öğrenmesini esas almaktadır. Duyu gelişimini destekleyen oyunlar, anne-bebek bağını güçlendiren,  ince ve kaba motor becerilerini geliştirecek aktiviteler uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir.

Dans&Duyusal Oyun İçerikli
Oyun Grubu 24-36 Ay


Her Salı 16:00 Çocuklarla Dans - JOIMOVE

**Çocukların ebeveynleriyle birlikte dans ederek güvenli bağlanmayı, pozitif iletişimi, doğal ebeveynliği desteklemesine büyük katkı sağlar.
**Salsa, cha cha, rock n roll, klasik bale gibi farklı müzik ve dans türleriyle çeşitli oyunları ve dramayı birleştirir.

**Hareketten doğan neşeyi paylaştığımız, toplum içinde dans etmenin verdiği öz güveni çocuklarımıza göstererek öğretmeyi hedeflediğimiz bir etkinliktir.

Her Perşembe 16:00 Duyusal Oyun Grubu(Her hafta Farklı Tema)

**Duyusal Oyun Nedir?

Duyuların harekete geçerek gelişmeye başladığı oyunlara duyusal oyun diyoruz. Bu oyunlar beceriye bağlı oyunlar  olmayıp sadece çocuğun kendisine sunulan malzemenin ne olduğunu anlaması ve keşfetmesini sağlayan oyunlardır.Duyusal Oyunlar;

*Dikkat etme, odaklanma, 

*Sesleri, görselleri, dokuları ayırt etme,

*Vücut farkındalığı,

*El-göz, göz -ayak koordinasyonu,

*İnce-kaba motor,

*Sağlıklı ilişkiler kurma,

*Sosyalleşme,

*dil, konuşma ve özgüven gibi pek çok becerileri geliştirir.

3-5 Yaş Sanat ve Tasarım Atölyeleri

Çocukların hayal ettiklerini yansıtabilmeleri için uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen bu atölyelerde, yaratıcılıklarını destekleyecek eğlenceli ve öğretici içerikler yer almaktadır. Maske, Kar küresi, küçük mimarlar vb temalı atölyeler..